Vytvořte si jednoduše vlastní obálku pro svůj produkt

Vyber si z mnoha připravených šablon pro knihy, telefony, tablety, tašky, a další...

Chcete mít

krásnou obálku?

Během několika vteřin si můžete pomocí aplikace YourCover vytvořit skvěle vypadající šablony různých předmětů pro vaše produkty, které vylepší váš vzhled webu, reklam a mnoho dalšího, kde se dají šablony použít. 

Jaké jsou výhody?

  • Plně česká aplikace s českou podporou. Není tedy problém nám napsat, že vám nějaká šablona ve výběru chybí
  • Výběr z mnoha vysoce kvalitních šablon rozdělených do několika kategorií podle svého zařazení
  • Intuitivní a jednoduché prostředí aplikace
  • neustálý vývoj aplikace
0
šablon
0
kategorií
0
uživatelů

Snadno a jednoduše

Nemusíte být grafik, aby jste si mohli pro váš produkt vytvořit krásné modely na váš web. YourCover vám umožní aplikovat jakýkoliv obrázek do mnoha předpřipravených šablon tak, aby výsledek vypadal stejně, jako od profesionálního grafika.

Ve výběru najdete širokou nabídku modelů počínaje knihami nebo sešity a konče u různých doplňků jako jsou dárkové tašky, cd, bluray, vizitky a mnohé další...

Někdy si říkám, který web nebo ebook bych vytvořila, abych mohla pracovat s aplikací YourCover. I když jsem grafický analfabet, tak si mohu vytvořit 3D modely ebooků, bez potřeby grafika, úplně jednoduše. Kluci se navíc asi pořádně na vývoji nadřou, protože portfólio modelů se stále rozrůstá a já se těším, s čím přijdou příště 🙂

Šárka Kindlová

Vlastnosti YourCover

Jednoduchost

Vše je přehledné a jednoduché

Mnoho šablon

Více jak 120+ možných šablon, na které můžete aplikovat váš obrázek

Kvalita

Jeden z nejlepších a nejkvalitnějších systémů ve svém oboru

Různorodost

Šablony knih, tabletů, telefonů, tašek a mnoho dalších

Jazyk

YourCover si s vámi bude povídat v češtině, stejně tak jako naše podpora 🙂

Vývoj

YourCover se neustále vyvíjí a nové funkce můžete očekávat každým dnem

Zpětná vazba

Nasloucháme vašim přáním. Budeme rádi, když nám napíšete, co vylepšit 🙂

To nejdůležitější

Tak jako se má vařit s láskou, tak my se srdcem a láskou programujeme

d

Šablony YourCover

Dáváme přednost kvalitě, ne kvantitě. YourCover dává příležitost vyniknout detailům. Při vytváření šablon dbáme na to, aby zahrnovaly všechny detaily a tak tvořily celek, který se nám, ale hlavně vám, bude maximálně líbit. 

Snažíme se o to, aby naši zákazníci měli k dispozici široké portfolio šablon pro jejich produkty. Proto nasloucháme jejich přáním a tvoříme šablony společně. Pojďte tvořit s námi!

Vlastní editor

V aplikaci YourCover si můžete obrázek pro váš ebook vytvořit díky našemu editoru. Editor vám vyznačí, místo hřbetu a podle něj si můžete vše přizpůsobit. 

Pokud obrázek nedokončíte, můžete si tzv. "Projekt" uložit a vrátit se k němu později nebo jej použít pro jiný model. V takovém případě se vám rozpracovaný obrázek uloží tak, abyste jej později mohli nadále upravovat. Poslední editace v editoru navíc zůstává i pro další modely, takže nemusíte složitě nic nahrávat, stačí se znovu dostat do kroku s editorem a tam už na vás bude čekat vytvářený obrázek, z vaší předchozí tvorby.

Galerie